Ново
2 Чифта приемопередатчиков 1,25 G SFP Bidi 1000Base-BIDI, 1550 nm/1310 нм SMF, до 2-3 км, за Cisco, Ubiquiti UniFi, Mikrotik, D-Link, Supermicro, Шах и други.

2 Чифта приемопередатчиков 1,25 G SFP Bidi 1000Base-BIDI, 1550 nm/1310 нм SMF, до 2-3 км, за Cisco, Ubiquiti

Наличност на продукта: Налично за поръчка
BGN 0.00

Скорост на пренос на данни : 1,25 Gb / c. Дължина на вълната : Up : TX1310nm / RX1550nm; Надолу : TX1550nm / RX1310nm. Радиус на действие : до 2 ~ 3 км; Вида влакна : единична режим LC-влакна.Широка съвместимост - за Cisco, Meraki, Ubiquiti, Mikrotik, D-Link, Supermicro, Netgear, TP-Link, Broadcom, Linksys и други публични ключове.Ние сме професионален производител и приемаме индивидуални поръчки.При необходимост, моля свържете се с нас за получаване на индивидуално артикул в съответствие с вашите нужди.Стоките са изпратени от Китай.Скорост на пренос на данни : 1,25 Gb / c. Дължина на вълната : Up : TX1310nm / RX1550nm; Надолу : TX1550nm / RX1310nm. Радиус на действие : до 2 ~ 3 км; Вида влакна : единична режим LC-влакна.Широка съвместимост - за Cisco, Meraki, Ubiquiti, Mikrotik, D-Link, Supermicro, Netgear, TP-Link, Broadcom, Linksys и други публични ключове.Ние сме професионален производител и приемаме индивидуални поръчки.При необходимост, моля свържете се с нас за получаване на индивидуално артикул в съответствие с вашите нужди.Стоките са изпратени от Китай. Приемопередатчики 10 Gtek BIDI 1 G SFP се използват в оптичните комуникации като за телекомуникационни приложения, така и за предаване на данни в две посоки.Заявление за продукти на Cisco 1000 BASE-BIDI двупосочен паралел за sfp оптични, до 2 ~ 3 км по един LC-пакет 2 оптични радиоприемник Bi Di SFP с честота на 1,25 Gbit/s, Tx 1550 nm / Rx 1310 нм, SMF, 2 ~ 3 км, 2 оптични радиоприемник Bi Di SFP с честота на 1,25 Gbit /s, Tx 1310 нм / Rx 1550 nm, SMF, 2 ~ 3 км Спецификация дължина на вълната : .............. Нагоре : Tx 1310 нм / Rx 1550 nm, надолу : Tx 1550 nm / Rx 1310 нм Скорост на пренос на данни : ...............1.25 Достигаемость в Gbit/s : ..................2~ форм-фактор на 3 км : ..............Тип на фибри се SFP : ...............Мощност на SMF Tx (dbm) : ...........-9 ~ -3 Сензор Rx (dbm) : ...........

Всичко за продукта

Подобни продукти в категория

Заоблени ъгли, обработени и внимателно се отрязват, не травмируя ръце.Държач за парични карти "Направи �

Позлатени конектори осигуряват плавно, не подверженное корозия връзка.Мъжки щепсел с 3.5 мм женски конек

Промишлен марка : DCMWX; Модел на продукта : MWX12243.3 99 W; Входно напрежение : DC12 V24 V (8 ~ 40); Изходно напрежение : DC 3

Дълбочина на рязане : 7,96 мм / 5 / 16"; Ъгъл на въртене : 90 градуса.Тегло : 24 g; Съдържание на опаковката : 1 х слот

Тип : JR28s25 Ui : AC660 V, Ue : AC380 V Номинален ток (A) : 0,631А, 11,6 A1,62,5 А, 2,54 A, 46 A, 5,58 A, 710 A, 913 A, 1218 A, 1725 A Приети модел на конт

Фоторамка честит рожден Ден.Дизайн от витражного стъкло.Красива фоторамка за снимки с настроение от бо�

Идеален за дома или за пътуване : чанта позволява бързо и лесно да намерят правилните неща.С отделни джо�

Микропереключатели.Микропереключатели.Прост ротационен превключвател за включванеизключване.Този ти

Добри колела на колела за малки и големи оборудване и обзавеждане на малкия размер.Материал : гума мате�

Ножове Keo 2 размер 5 "OAL, кобалт M42, 60 грама, с оловянным покритие, обикновен.Ножове Keo 2 размер 5 "OAL, кобалт M42,

Florida Love, Палми (множество чантатоут от 100% памук), Размер на 14,75 инча дължина х 14.25 на инча широк х 6 инча в дъ

Поставете го в двора, за да създаде уютна атмосфера за вашето коледно парти и да привлече повече внимани

Кофа за миене на четки за рисуване Позволява лесно почистване на четки, спестяват място и да бъде лесно

?【Коледна украса】 В комплекта са включени подвесная контур от златния щипка, която може лесно да се мот

ПРЪЧКИ PERIO удобно лягат между зъбите, стимулират венците и отстранява зъбната плака и остатъците от хра�

ВИСОКО КАЧЕСТВО : Висококачествена гума Hypalon черен на цвят, с гладко покритие и от двете страни.ДЪЛГОТРА�

【Диапазон на мощност】 5 Нм / 10 Нм / 20 Нм / 50 Нм / от 100 Nm до 200 Нм, опция, сигурна претоварване 120% FS, клас н�

Държава на производство : КИТАЙ; Материал : Carbon, Метал.Нето тегло : 73 g; Съдържание на опаковката : 10 чифта х

висококачествени и издръжливи материали, стилен и многофункционален, екологично чиста и без мирис.Държ

Размер : Рамка е с размери 8 см L x 10 инча W x 0,4 инча D и побира снимка с размери 3,5 х 5,5 инча.Процес : Нашите рам

Плетен маншет OmniCuff осигуряват стегнато на китката, не се допуска попадане на сняг и отломки.Подсилена с

Опаковка : поМалко от 50 бр Тип глава : шестостенни Вид на винта : на винт.Стил на шофиране : Шестигранное г�

Дължина : M8x25 мм, Цвят : бял.Поръчка : Да Номер на модел : EGEUIQEIQEGIH247629 WIOJHWIOJHWIO.Материал : Неръждаема стомана.Т�

Продадени .Продадени .Универсален диамантен нож търговски ниво с спеченными сегменти с диаметър 10 мм, о�

АБСОЛЮТНО СИГУРНО И КЛАУСЕКЕР : стоманена плоча и метални катарами "jaws grip" осигуряват максимална здрави�

Scroll